partneri
partneripartneri
default top

Wellness centrum-mimoriadne prevádzkové opatrenia

Milí hostia,

sme veľmi radi ,že sa život na Slovensku pomaly uvoľňuje a, že Vás môžeme opäť privítať aj v našom malom, ale útulnom wellness centre Harmónia. V súlade s pokynmi ÚVZ SR zo dňa 02.06.2020 sme upravili aj my prevádzkový režim nášho wellness centra od 05.06.2020 do odvolania takto:

  1. Pre vstupom do wellness centra recepčná odmeria každému návštevníkovi teplotu a osobám s teplotou nad 37,2°C nemôžeme povoliť vstup do wellness centra.
  2. Každý návštevník wellness centra musí byť zaevidovaný – meno ,priezvisko, č.izby, čas vstupu a telesná teplota, táto evidencia sa musí uchovať 30 dní a potom sa skartuje.
  3. Prosíme Vás, vážení hostia, aby ste si pred vstupom do wellness centra vydezinfikovali ruky pripraveným dezinfekčným prostriedkom.
  4. V zmysle pokynov ÚVZ SR môže byť v jednom okamihu, teda počas 1-2 hodín vo wellness centre maximálne 10 hostí v súvislosti s m2 ,a preto sme pre Vás pripravili 3 možnosti vstupov:
  • 1. vstup     -    13,30 – 15,30             -        8 maximálne 10 osôb
  • 2. vstup     -    16,00 – 18,00            -         8 maximálne 10 osôb
  • 3. vstup     -    18,30 -  20,30            -         8 maximálne 10 osôb
  1. Medzi jednotlivými vstupmi bude pol hodinová prestávka slúžiaca na dezinfekciu priestorov, dotykových plôch, podlahy a výmenu wellness bielizne na ležadlách. Preto Vás prosíme o dodržiavanie stanovených časov, robíme to pre Vaše zdravie a bezpečnosť.
  2. Zatiaľ wellness centrum pre verejnosť mesta nebude prístupné, ale v prípade nízkej obsadenosti hotela alebo záujmu hotelových hostí, vieme vyčleniť čas aj pre verejnosť - je potrebné vopred sa informovať na recepcii

 

 

Za pochopenie a akceptovanie prevádzkového režimu Vám ďakujeme a prajeme Vám príjemne strávené chvíle a načerpanie novej energie vo wellness centre Harmónia.

Dátum novinky: 
04.06.2020
 

3D PREZENTÁCIA

Prehliadnite si z pohodlia domova Hotel Hviezdoslav a nazrite do historického luxusu, ktory je tu iba pre Vás. SPUSTIŤ PREZENTÁCIU STREET VIEW

AKCIE V HOTELI

HUSACIE a KAČACIE hody

Október sa už tradične nesie v znamení HUSACÍCH a KAČACÍCH jedál.