partneri
partneripartneri
default top

Kongres

Pre Váš kongres v Tatrách Vám v rámci Hotela Hviezdoslav, Kežmarok poskytneme maximálny komfort a bezproblémový priebeh konferencií, firemných akcií, školení, prezentácií či iných pracovných stretnutí. Vďaka štýlovým kongresovým priestorom a najmä dlhoročným organizačným skúsenostiam bude Vaša konferencia na vysokej úrovni. Zaujala Vás možnosť stráviť kongres či príjemnú konferenciu v Tatrách? Radi Vám s tým pomôžeme.

Pre ideálny kongres a konferenciu v regióne Tatry máte k dispozícii:

Thökölyho salón

Svojou kapacitou je vhodný skôr pre menšie skupiny pri organizovaní kongresu, firemných akcií, seminárov, školení alebo prezentácií.

Maršalský salón

Večere, oslavy a degustácia tematických menu spojené s luxusom, starostlivosťou a históriou vytvárajú jedinečné okamihy.

Eventová sála Sophia

Elegantná sála, ktorá vďaka svojej variabilite poslúži na usporiadanie akýchkoľvek podujatí – konferencia, kongres, semináre, školenia, ale aj iné spoločenské podujatia.

 
REZERVOVAŤ CENNÍK
 
Cenník prenájmu hotelových priestorov 
Lobby bar Múza do 10 osôb 10 € / hod.
Thökolyho salón do 20 osôb 25 € / hod.
Maršalský salón do 40 osôb 30 € / hod.
Reštaurácia Poézia do 55 osôb 35 € / hod.
Kongresová sála Sophia do 100 osôb 50 € / hod.
V cene je zahrnutý prenájom priestorov a techniky (dataprojektor, mikrofón, flipchart, tabuľa, popisovače, pripojenie na internet).
Kopírovanie / Tlač (ČB) 1 str. A4 0,25 €
Fotografovanie v priestoroch hotela 1 hod. 20 €
nutné objednať vopred 
Akceptujeme BusinessInn

Akceptujeme platbu BusinessInn kartou

 

3D PREZENTÁCIA

Prehliadnite si z pohodlia domova Hotel Hviezdoslav a nazrite do historického luxusu, ktory je tu iba pre Vás. SPUSTIŤ PREZENTÁCIU STREET VIEW

AKCIE V HOTELI

PALACINKOVANIE pre malých i veľkých 28.JÚN 2024